Biz Kimiz?

Doyuyo!

Doyuyo, kapsamlı bir hazırlık ve AR-GE sürecinin ardından Pardo Food çatı markası altında, 2019 yılında Özdilek Park İstanbul’da ilk şubesi ile hizmet vermeye başladı. Yeme içme alanındaki geçmiş deneyimleri ile hızlı büyümeye olanak sağlayan dinamik bir alt yapıya sahip olan Doyuyo, ilk 3 ayda 10 şubeye ulaştı. Dünyanın farklı bölgelerinde sevilen kızarmış tavuk lezzetini üst kalite hammadde önceliğinden feragat etmeden gurme marinasyon teknikleri ve özgün baharat karışımlarıyla hazırlayan Doyuyo çıtır kızarmış tavuk menüleri ile kısa sürede müdavimlerini edindi.

Baby filetodan hazırlanan, 12 saat marine edildikten sonra kendi üretimi kaplaması ile kaplanıp baharatlandıktan sonra çıtır çıtır kızartılan Tenders, nefis tadını bütünleyen gurme soslar ve beraberindeki pesto cheddar fusulli, coleslaw salata ve kızarmış patatesten oluşan menüsüyle bir lezzet efsanesine dönüştü.

Açıldığı günden itibaren food court konseptlerinden farklı bir yere konumlanan Doyuyo, iyi hammadde, mükemmel sunum ve benzersiz lezzet felsefesi ile fast food kategorisinin dışına çıktı. Restoranlarını fast casual konseptte, rahat, sıcak ve özgün mekanlar olarak tasarlamaya özen gösteren Doyuyo, a la carte menü ve masaya servis hizmeti ile müşterileri için sadece iyi yemek değil iyi bir deneyim ortamı sundu.

Bugün 34 şubesi ile Türkiye’nin farklı noktalarında müşterileriyle buluşan marka, 2025 yılına kadar 100 şubeye ulaşmayı hedefliyor.

2023 ŞUBE SAYIMIZ

2022 ŞUBE SAYIMIZ

2021 ŞUBE SAYIMIZ

2020 ŞUBE SAYIMIZ

2019 ŞUBE SAYIMIZ

Pardo Food

Pardo Food, 2012 yılında gıda sektöründe uzun yıllar çalışmış deneyimli bir ekibin bir araya gelmesi ile kuruldu.

2012 yılında Tavuk Dünyası konseptini hayata geçiren Pardo Food, 2017 yılında markayı tüm Türkiye’de üst bilinirlik seviyesine sahip, toplam 140 şubesi olan bir zincire dönüştürdü. Tavuk Dünyası 2017 yılında Mediterra Capital şirketi tarafından satın alındı.

Pardo Food, 2018 yılında nitelikli kahve zinciri Carmelo Coffee, 2019 yılında ise Doyuyo! konseptlerini hayata geçirdi. 2020 yılında Doyuyo için üst kalite, katkısız ve lezzetli burger ve sandviç ekmeği üretmek üzere Gebze’deki 2000 m2 kapalı alana yapılan yatırımla kurulan Pan Artisan’ı kurdu. Carmelo Coffee markası Türkiye’nin farklı noktalarındaki 9 şubesi ile hizmet verirken Pan Artisan markası da kısa süre içerisinde sektörün önemli ekmek tedarikçilerinden biri haline geldi.

İyi ürün, iyi hizmet felsefesi ile yol alan Pardo Food, yeme içme sektörüne yeni markalar kazandırmaya, bu markalarla Türkiye’de ve dünyada iyi yatırımlara imza atmaya devam ediyor.

Yatırımcı Ol

Doyuyo’nun özgün, dinamik ve trend konseptinin “kazanan yatırımcısı” olmak için tıklayın.

İK Başvuru Formu

Doyuyo ailesi ile kariyerinizi yeniden planlamak için ilk adımı atmaya hazır mısınız? İK formu için hemen tıklayın!