Yatırımcı Ol

Doğru Lokasyon Doğru Yatırım

Doyuyo’da hedefimizi “nicelikten çok niteliği önceliklendiren” bir bayi ağı oluşturmak şeklinde tanımlayabiliriz.

Ana arterler ve alışveriş merkezlerindeki etkili noktalarda konumlanacak 100 Doyuyo restoranını ortalama 40 yatırımcı ortak ile çalışarak hayata geçirmek, prestijli ve yetkin yatırımcı ortaklarımız ile beraber güçlü bir restoran ağı sistemi kurmak üzere çalışıyoruz.

Bu süreçte önceliğimiz markamızı büyütürken, yatırımcılarımız için de yüksek ciro potansiyeline sahip etkin satış noktalarında kazançlı yatırımlar oluşturmak.

Birlikte Çalışan, Birlikte Kazanan Doyuyo Ailesi

Doyuyo’da yatırımcılarımızla sorunları ve mutlulukları paylaşıyoruz, tüm çalışanlarımızla beraber iyi ve kötü günde birbirini destekleyen bir aile olarak hareket ediyoruz.

Üretici Marka Doyuyo

Doyuyo, ana ürünlerini Pardo Food çatısı altında yer alan 4000 m2’lik üretim tesislerinde üretmektedir. Ekmeklerimiz, soslarımız, tavuk ve etlerimiz Pardo Food’un kalite anlayışı ile üretilir, paketlenir ve lojistik altyapımızla günlük ve taze olarak restoranlarımıza ulaştırılır.

Üretim kapsamında olmayan tüm ihtiyaçlar Pardo Food ekibi tarafından en iyi fiyatlarla tedarik edilir. En iyi kalitede ürün tedarik güvencesi ile yatırımcılarımız Doyuyo misafirlerini en güzel şekilde ağırlamaya odaklanabilirler.

Bayi Dostu Marka Doyuyo

Yeme içme sektörünün en deneyimli ekiplerinden biri olan Pardo Food, bayileri ile iletişimini en üst seviyede tutar. Sorunların dinlenmesi, çözüm üretilmesi ve yatırımcıya destek verilmesi için Pardo Food ekibi büyük bir dikkat ve özenle çalışır.

Pardo Food merkezinden yürütülen profesyonel pazarlama çalışmaları ile marka 12 ay boyunca ulusal reklamlarla desteklenir.

Nasıl Çalışıyoruz?

Doyuyo’da alışılagelmiş bayilik formatının yanı sıra, sadece yatırımcı olarak yer alabilir, restoranlarınızı Pardo Food Merkezi Yönetim Sistemi’ne emanet edebilirsiniz.

Yatırımınızı en iyi şekilde yönetmek için Doyuyo Operasyon Ekibi olarak çalışmaktan memnuniyet duyarız.

Türkiye’nin yanı sıra yurt dışında da yatırım yapmak isteyen çalışma ortaklarımıza, Ortadoğu başta olmak üzere dünya genelinde açılacak şubelerde yatırımcı olma önceliği tanınmaktadır.

Başvuru Formu