Lezzetlerimiz

TENDERS FESTIVAL

Tenders’ı fast casual restoran konsepti ile tanıştıran Doyuyo, Tenders Festival’de %100 baby filetodan elde edilip 12 saat marine edilen, çıtır kaplamasıyla kaplanıp kızartılan tendersları, yine tenders ile hazırlanan Chicken Sandviç ile buluşturuyor. Derisiz ve kemiksiz, baharatlar arasında seçim yapmakta zorlananlar için Original, Cajun ve Paprika Parmesan’lı tenders çeşitleri bu tepside bir arada.

Bol patates, büyük boy içecek, ketçap, mayonez ve tercih ettiğin 1 adet gurme sos da menüye dahil.

CHICKEN BURGER & SANDVİÇLER

Mütevazi olamayacağımız konulardan biri de Chicken Burger!

%100 baby filetodan hazırlanıp çıtır çıtır kızaran tenders ile yapılan Chicken Burger kendi üretimimiz olan Brioche burger ekmekleri içerisinde hazırlanır. Doyuyo mutfağından özel soslar ve baharatlar ile mükemmel lezzetine ulaşır.

Ekmek arası lezzetleri sevenler içinse kendi üretimimiz brioche ekmeği içerisinde çıtır çıtır kızarmış tavukla sandviç formunda hazırladığımız ikili Tenders Royale, yanında bol patates, büyük içecek ve sosla servis ediliyor.

ACISEVER LEZZETLER

Bu acı tatlı acı, lezzeti katlayan acı!

Acıdan anlarım diyorsan, kendine güveniyorsan sana acısever menülerle meydan okuyoruz.

Kemiksiz %100 filetodan hazırlayıp, 6 farklı baharatla tatlandırdığımız çıtır tavuklarımız, burger, tenders ve chickers formunda Acısever Lezzetler arasında.

HAMBURGERLER

Doyuyo’nun burgerleri, kendi mutfağımızda %100 Dana Etinden, dondurulmamış burger köftelerimiz ve kendi üretimimiz olan Brioche ekmeklerle hazırlanır. Mutfağımızın olmazsa olmazı Katkı maddesi içermeyen hammaddedir. Burgerler Doyuyo’nun özel sosları ve baharatları ile zenginleşir, soğan, turşu, yeşillik ve tercih göre dilim cheddar ile mükemmel lezzetine ulaşır.

COMBO MENÜLER

Enfes tavuk lezzetinin keyfini Doyuyo’da Combo yaşayın! İsterseniz iki kişilik Friends menü ile tüm lezzetleri tek tek tadın. Ya da tepsisine sığamayan çıtır tavuklar, yanında dev burger, kızarmış patates, coleslaw ve makarnalı combo menülerimizden birini deneyin. Tavuk sever gönlünüze uygun Combo lezzetlerle tanışmanın tam zamanı.

SOSLAR

Doyuyo, kızarmış tavuk lezzetinin önemli bir tamamlayıcısı olan soslarını dünyanın farklı mutfaklarından ilham alarak hazırlıyor, sos ve baharat karışımları ile geniş bir damak tadına hitap eden lezzetler sunuyor. Bu karışımlara ilişkin Ar-Ge çalışmaları ve menüde yer alan tüm sos ile baharat karışımlarının üretimi ise, Gebze Şekerpınar’da yer 3.000 m2 kapalı alana yerleşik tesiste gerçekleştiriliyor.

DOYUYO’DA LİMONATA FERAHLIĞI

Yemeğin yanında ferahlatan bir mola, Doyuyo Limonata! Taze meyvelerden, gerçek ev yapımı usulünde hazırlanan limonatalarımız müdavimlerimizin popüler tercihlerinden. Geleneksel limonata, Çilekli Limonata ve yeni ürünümüz Berry Hibiscus’u mutlaka denemelisiniz.

Şube Bul

Doyuyo’nun anlatılmaz lezzetlerini tatmak için size en yakın Doyuyo’yu hemen bulun.

Menü İndir

Bütün Doyuyo lezzetlerini içeren menümüzü incelemek için pdf’i indirin.