Malzemelerimiz

Et ve Tavuk Ürünleri

Doyuyo menüsünde kullanılan tüm tavuk ve et ürünleri, İstanbul İdealtepe’de, yaklaşık 1500 m2’lik kapalı alanda faaliyet göstermekte olan kendi Et Üretim ve İşleme Tesisi’mizde hazırlanmaktadır.

%100 but ve %100 filetodan hazırlanan tavuk ürünleri, Doyuyo’nun özel marinasyonlarında 12 saat dinlendirilmekte, lezzetlendirici baharat karışımları ile soslanarak paketlenmektedir.

Burger ve Adana Royale ürünleri için köfteler yine %100 Dana Eti ile bu tesislerde hazırlanmaktadır. Doyuyo’nun et ve tavuk ürünleri dondurulmadan, taze ve günlük olarak tüm şubelere sevk edilmektedir.

Burger ve Sandviç Ekmekleri

Doyuyo menüsünde yer alan burgerlerin ekmekleri ile Adana ve Tenders Royale sandviç ekmekleri, en üst kalitede hammadde ile Pan Artisan markası altında kendi üretim tesisimizde üretilmektedir.

Üst düzey teknoloji ile donatılmış Pan Artisan, günlük 20 bin adet üretim kapasitesiyle Doyuyo dışında Türkiye genelindeki pek çok tanınmış marka için de özel çözümler de üretiyor. Pan Artisan 2022’de günlük 50 bin adet ve üstü üretim hedeflemektedir.

Özel Soslar ve Baharatlar

Doyuyo, ilk günden beri özel sosları, dünyanın farklı mutfaklarından ilham alarak hazırladığı sos ve baharat karışımları ile geniş bir damak tadına hitap eden lezzetler sunuyor.

Bu karışımlara ilişkin Ar-Ge çalışmaları ve menüde yer alan tüm sos ile baharat karışımlarının üretimi ise, Gebze Şekerpınar’da yer alan 3.000 m2 kapalı alana yerleşik tesiste gerçekleştirilmektedir.

Doyuyo sosları restoranlarda özel kapalı ambalajı ile hijyenik koşullarda sunulmaktadır.

Çıtırpan

Doyuyo’nun dışı çıtır çıtır içi yumuşacık kızarmış tavukları, özel çıtır kaplaması Çıtırpan ile hazırlanmaktadır. Uzun denemeler sonucunda, sağlıklı, lezzetli ve “yeterince çıtır” kaplama konusunda uzmanlığını Çıtırpan markası altında paketleyen Doyuyo, tavuk dışında sebze ve et kızartmak için de kullanılabilecek özel karışımını özel paketlerinde satışa sunuyor.

Şube Bul

Doyuyo’nun anlatılmaz lezzetlerini tatmak için size en yakın Doyuyo’yu hemen bulun.

Bize Ulaş

Doyuyo ile ilgili her türlü soru, yorum ve önerilerinizi bize yazabilirsiniz. İletişim formuna ulaşmak için tıklayın.